JičínDnes.cz
JičínDnes.cz » Monitor zpráv » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Usvědčující důkazy že „Trumpovo povstání“ i „Russiagate“ zinscenovala FBI

19. 6. 2021 | Zdá se, že fakta sebraná známým novinářem Tuckerem Carslonem přesvědčivě dokazují, že Trump nebyl ničím jiným než jen další obětí vojensko-bezpečnostního kmplexu USA. (Foto:... Článek Usvědčující důkazy že „Trumpovo povstání“ i „Russiagate“ zinscenovala FBI se nejdříve objevil na AC24.cz.

Stále více důkazů, že se Covid-19 v USA objevil už před Vánocemi 2019

19. 6. 2021 | Podle včerejší zprávy AP, výsledky nejnovějšího a největšího výzkumu a analýzy na krevní vzorky sbírané z 24 tisíc Američanů na začátku loňského roku ukazují,... Článek Stále více důkazů, že se Covid-19 v USA objevil už před Vánocemi 2019 se nejdříve objevil na AC24.cz.

Balkán: Evropský „sud prachu“ stále připravuje mnohá překvapení

19. 6. 2021 | „Zrazeni partnery a rozdrceni“. Takto  popsaly italské noviny Il Giornale vztahy Itálie s ostatními členskými státy NATO a EU na Balkáně. (Foto: Flickr) Deník... Článek Balkán: Evropský „sud prachu“ stále připravuje mnohá překvapení se nejdříve objevil na AC24.cz.

Putin označil očkování proti covidu-19 za lepší variantu, než se nakazit

19. 6. 2021 | Ruský prezident Vladimir Putin na konferenci politické strany Jednotné Rusko vyřkl pár slov ohledně koronaviru a vakcinace. (Foto: Youtube) Uvedl, že je lepší nechat... Článek Putin označil očkování proti covidu-19 za lepší variantu, než se nakazit se nejdříve objevil na AC24.cz.

Merkelová označila 22. červen 1941 za důvod k hanbě Němců

19. 6. 2021 | Den, kdy začala Velká vlastenecká válka, je důvodem k hanbě, Německo uznává svou odpovědnost za zločiny nacistického režimu, a to včetně zachování paměti toho,... Článek Merkelová označila 22. červen 1941 za důvod k hanbě Němců se nejdříve objevil na AC24.cz.

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
22:14:39 | 19.06.2021

Vondruška: Špatně mě vychovali aneb O vlastenectví a vlastizradě

Vondruška: Špatně mě vychovali aneb O vlastenectví a vlastizradě

19. 6. 2021 | Od mládí mi vštěpovali úctu k našim předkům a lásku k této zemi. Učil jsem se národní dějiny a českou literaturu, navštěvoval jsem památky spjaté s českou minulostí, chodíval do divadla, kde zněla čeština, navštěvoval folklorní festivaly, kde ožívaly tradice mých předků.

Biden postrádá spojence pro další bitvy

Biden postrádá spojence pro další bitvy

19. 6. 2021 | Navzdory potřesení rukou a nostalgii evropští vůdci rádi nechávají Ameriku osamocenou proti Rusku a Číně, píše v komentáři v The Times Gerard Baker.

Situace na migračních trasách do Evropy   (VIDEO)

Situace na migračních trasách do Evropy (VIDEO)

19. 6. 2021 | << VIDEO >> V Německu je léto. Koronavirová krize zjevně i letos upadá do letního útlumu, ale další krize, která nás zaměstnává mnohem déle, hrozí opětovným zrychlením díky krásnému počasí a klidným mořím: Azylová imigrace.

Zbořil: Rusko a USA nemají přátele a nepřátele, mají jenom své zájmy

Zbořil: Rusko a USA nemají přátele a nepřátele, mají jenom své zájmy

19. 6. 2021 | << VIDEO >> Pro americkou a ruskou zahraniční politiku platí Kissingerova formule, že nemají své přátele nebo nepřátelé, ale mají jenom své zájmy, říká Zdeněk Zbořil v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz.

Balkán: Evropský „sud prachu“ stále připravuje mnohá překvapení

Balkán: Evropský „sud prachu“ stále připravuje mnohá překvapení

19. 6. 2021 | „Zrazeni partnery a rozdrceni". Takto  popsaly italské noviny  Il Giornale vztahy Itálie s ostatními členskými státy NATO a EU na Balkáně.

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
22:14:39 | 19.06.2021

Ruské lodě společně s letectvem nacvičily odražení vzdušného útoku během cvičení v Tichém oceánu

18. 6. 2021 | Posádky lodí Tichomořské flotily společně s letadly a vrtulníky nacvičily úkoly odražení vzdušného útoku a v rámci cvičení v Tichém oceánu provedly výcvik sil protivzdušné obrany. Na Ministerstvu obrany RF to sdělili novinářům.

Slovensko už ví, co bude s nevyužitými dávkami ruské vakcíny Sputnik V

Slovensko už ví, co bude s nevyužitými dávkami ruské vakcíny Sputnik V

18. 6. 2021 | Slovenský ministr zdravotnictví Vladimír Lengvarský během své pracovní cesty na východ Slovenska uvedl, že o dávky ruské vakcíny Sputnik V, které Slovensko nevyužije, projevily zájem země západního Balkánu. Na jednání vlády chce předložit usnesení o prodeji nebo darování nevyužitých dávek vakcín.

„Celá ty, masakr,“ zaznělo na adresu ratolesti Kopřivové. Komu tato slova patří?

18. 6. 2021 | Novopečená maminka a česká modelka Veronika Kopřivová si spolu se svým partnerem Miroslavem Dubovickým užívá rodičovské chvilky. Své štěstí sdílí i s fanoušky. Mladí rodiče totiž na Instagramu ukázali fotografii jejich třítýdenní ratolesti. Na síti hned začala diskuze, komu je malá Ella podobná.

Ruský Rosselchoznadzor zakázal dovoz krmiv a přísad do krmiv z Česka

Ruský Rosselchoznadzor zakázal dovoz krmiv a přísad do krmiv z Česka

18. 6. 2021 | Rána pod pás pro Česko? Dnes se objevily informace o tom, že ruská Federální veterinární a fytosanitární služba Rosselchoznadzor zakázala dovoz krmiv a přísad do krmiv z České republiky. Co ji k tomu vedlo? A co to pro českou zemi znamená?

Lavrov prohlásil, že se proti Rusku a Bělorusku vede hybridní válka

Lavrov prohlásil, že se proti Rusku a Bělorusku vede hybridní válka

18. 6. 2021 | Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov se nechal slyšet, že je na Rusko a Bělorusko vyvíjen vnější tlak a uvedl, že se proti těmto zemím vede hybridní válka. Co dalšího z jeho strany zaznělo?

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
22:14:41 | 19.06.2021

Koronavirová psychóza přivádí Evropskou unii na mizinu

Země Evropské unie sestavily ekonomický přehled mnohaměsíčního boje proti „pandemii“. Výsledky jsou, mírně řečeno, neradostné. Eurostat informoval, že „v r. 2020 se ve srovnání s rokem 2019 rozpočtový deficit jak eurozóny, tak EU kvůli koronavirové pandemii celkově velmi zvýšil. V zemích eurozóny poměr státního deficitu k HDP za rok vzrostl z 0,6 % na 7,2% a v EU z 0,5% na 6,9%. Nejvyšší deficit postihl Španělsko (-11%), dále Maltu (-10,1%), Řecko (-9,7%), Itálii (-9,5%), Belgii (-9,4%), Franci ...

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
22:14:38 | 19.06.2021

Koronavirus: Vysoce nakažlivá indická varianta Delta se stává globálně dominantní, varuje Světová zdravotnická organizace

18. 6. 2021 |  - Hlupáci v České republice chybně usoudili, že pandemie skončila - protože nevidí za vlastní práh - a netuší, že hrozí krutá třetí vlna pandemie vysoce nakažlivou a smrtící indickou variantou Delta, nemluvě o nebezpečí dalších variant, které se volně šíří v neočkovaných zemích třetího světa a brzo dojdou i do Evropy. Cestování z ČR do zahraničí není omezeno a Češi přivezou nákazu z Jančurových vlaků, jimiž za levné peníze houfně pocestují do Chorvatska. Jeden český diplomat mě dnes upoz ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
22:14:39 | 19.06.2021

Václav Klaus má dnes "mladých 80": Optimistická víra. Nejen o kyvadle dějin, Rusku, rodině a jezinkách. Prezident Zeman na včerejší oslavě na Pražském hradě: "Václave, chybíš nám, měl by ses vrátit do politiky!"

19. 6. 2021 | vytvořil pro měsíčník Xantypa k dnešním osmdesátinám Václava Klause pozoruhodný rozhovor, který by neměl uniknout ani těm, kdo tento časopis ještě nemají (což doporučujeme, a současně nám to umožňuje dát najevo, že také měsíčník MY začne již brzy opět vycházet)

Zdroj: protiproud.cz | Další zprávy »
22:14:39 | 19.06.2021

Neděle 20.6.2021
Královehradecký kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2021 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.