JičínDnes.cz
JičínDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

RAISOVÝM KRAJEM ZA FOLKLOREM

Kdy:
Sobota 20.06.2015 od 07:00 hod
Kde:
Start: Lázně Bělohrad - Městské informační centrum (náměstí K. V. Raise 160), Lázně Bělohrad
Pořadatel:
Účinkující:
Sdílet:

Bělohradští turisté zvou do Podkrkonoší Raisovým krajem za folklorem - to je název turistické akce KČT Lázně Bělohrad. Pochod se koná 20. června 2015. Trasy vás povedou malebnou zvlněnou podkrkonošskou krajinou. Čas zůstane i na zhlédnutí některého z vystoupení v rámci mezinárodních folklorních slavností Pod Zvičinou konaných v Lázních Bělohrad.

V průběhu pochodu navíc můžete pomoci s projektem Vystup na svůj vrchol - přispějete na výstavbu Bezručovy turistické chaty.

Trasy PĚŠÍ: 12 km, 17 km, 28 km, 35 km CYKLO: 25 km, 50 km

Kde a v kolik Start 07:00-11:00 Lázně Bělohrad - Městské informační centrum (náměstí K. V. Raise 160), cíl do 18:00 v místě startu.

Další informace: doporučujeme turistickou mapu z edice KČT číslo 23 Podkrkonoší. Účastníci obdrží při prezentaci schematickou mapu. Pořadatelé zajistí občerstvení na Krkonošské vyhlídce.

Kolik to bude stát? Skoro nic. Nečlenové KČT 10 Kč a členové dokonce zdarma.

Vystup na svůj vrchol Na Krkonošské vyhlídce bude možné obdržet za poplatek 10,- Kč do záznamníku soutěžní razítko. Vybraný poplatek bude použit na výstavbu Bezručovy turistické chaty na Lysé hoře.

Oblastní odznak "PODZVIČINSKO" Účastnici svoji účastí splní podmínky pro získaní stříbrného oblastního odznaku ?Podzvičinsko. Záznamníky lze zakoupit při prezentaci za 45,- Kč.

Pro dopravu na pochod a zpět můžete využít ze Staré nebo Nové Paky parního vlaku . Jízdní řád a další způsoby dopravy na webu akce.

Lázně Bělohrad a jeho okolí se stane dějištěn akce Za posledním puchýřem 2016. Termín je již oficiálně potvrzen na 17. - 20. listopadu 2016.

Bělohradsko je bezesporu nejmalebnější oblastí celého Podzvičinska. Přijďte se přesvědčit 20.6. a poznat krásu zdejší krajiny.

Webové stránky akce: putovani.pesituristika.cz

Fotogalerie:

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí69,952964782715