JičínDnes.cz
JičínDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

PUTOVÁNÍ ZA KRÁSAMI FOLKLORU

Kdy:
Sobota 21.06.2014 od 07:00 hod
Kde:
Start: CK HOŠKA TOUR - Nám. K. V. Raise 160, Lázně Bělohrad
Sdílet:

Bělohradští turisté společně s CK HOŠKA TOUR zvou na turistický pochod PUTOVÁNÍ ZA KRÁSAMI FOLKLORU. Trasy jsou vedeny malebnou zvlněnou až kopcovitou Podkrkonošskou krajinou se spoustou kouzelných výhledů i pohodlných laviček, zvoucích k odpočinku. Občerstvení na Krkonošské vyhlídce bude zajištěno.

V sobotu 21. června se v Lázních Bělohrad uskuteční turistický pochod s názvem Putování za krásami folkloru.Přijeďte poznat nádherné krajinné scenérie, které se snoubí s historickými zajímavostmi a památkami lidové architektury. Putování je také trochu návratem k přírodě a historii kraje, stejně jako uklidněním v dnešní rychlé době.

Prezentace: od 7 do 11 hodin v sídle CK HOŠKA TOUR na horním konci náměstí K. V. Raise 160. Tam je start i cíl všech tras. Tato akce se koná v rámci projektu poznejme nové vrcholy a přispějme tím na výstavbu Bezručovy turistické chaty - VYSTUP NA SVŮJ VRCHOL KRKONOŠSKÁ VYHLÍDKA.

Pěší trasy
Trasa na 12 km: L. Bělohrad - Krkonošská vyhlídka - Arnoštov - Lázně Bělohrad

Trasa na 17 km: L. Bělohrad - Krkonošská vyhlídka _ Pecka - Dolní Javoří - L. Běhlohrad

Trasa na 28 km: L. Bělohrad - Krkonošská vyhlídka - Pecka - Zvičina - l. BělohradTrasa na 35 km: L. Bělohrad - Krkonošská vyhlídka - Pecka - Zvičina - Miletín - Byšičky - L. Bělohrad

Cyklistické trasy
Trasa na 25 km: L. Bělohrad - Pecka - Bukovina - Krkonošská vyhlídka - Bukovina - Vřesník - (Byšičky) - L. Bělohrad

Trasa na 50 km: L. Bělohrad - Pecka - Bukovina - Krkonošská vyhlídka - Bukovina - Vyšehrad (Zvičina) - Miletín - Jeníkov - Červená Třemešná - Byšičky - L. Bělohrad


Přijďte se i vy přesvědčit a poznat krásu zdejší krajiny. Možnost plnění oblastního turistického odznaku Podzvičinsko. Centrem srazu je malebné městečko Lázně Bělohrad, které je součástí turistické oblasti Podzvičinsko. Je to kraj se spoustou lesů, udržovaných staveb lidové architektury a mnoha dalších přírodních i historických zajímavostí.Cyklostezky vedou po méně frekventovaných silničkách a dobře sjízdných polních či lesních cestách. V termínu turistické akce se pořádají v Lázních Bělohradě folklorní slavnosti, kterých je možné se zúčastnit.

Tak nezapomeň i ty dorazit !

Fotogalerie:

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí37,358999252319