JičínDnes.cz
JičínDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Klášter žije! - Festival / Nová Paka

Kdy:
Sobota 03.06.2017 od 17:30 hod
Kde:
Opolského 144, Nová Paka
Pořadatel:
Sdílet:

Život bez bariér, z.ú pořádá v Nové Pace dne 3. 6. 2017 již 11. ročník benefičního hudebního festivalu pod názvem Klášter žije!
Program bude i letos rozmanitý. Brány areálu novopackého kláštera se otevřou v 17:30 a do půlnoci se příznivci naší organizace a rockoví fanoušci můžou bavit na vystoupení 4 kapel a užít si doprovodný program.
A jaké kapely letos oživí klášter? V rámci TOUR 2017 25 LET S VÁMI vystoupí kapela Komunál, poprvé ve městě vystoupí kapela Traktor z Hranic na Moravě a Alchymie z Chlumce nad Cidlinou. Festival zakončí jičínská kapela Fénix.

V průběhu celého odpoledne a večera se opět uskuteční soutěže na elektrických tříkolkách o hodnotné ceny, lanové překážky v parku nebo soutěž v závěsném kuželníku. Stejně jako loni chystáme tombolu a už nyní můžeme slíbit spoustu zajímavých cen, např. volné vstupenky na Motosraz Lužany, CD vystupujících kapel, předměty užitečné, dekorativní, pro radost i pro chuť. O všechny hladové a žíznivé se postará Marián Marek "Motožrádlo" ze Studence a Pivovar Nová Paka, a.s. Svůj cit pro muziku a rytmus vyjádří na festivalu i klienti našich sociálních služeb, kteří připravují hudební vystoupení v rámci projektu "Muzikoterapie pro klienty denního stacionáře Života bez bariér, z.ú.", který podpořilo Ministerstvo kultury ČR.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí62,648057937622