JičínDnes.cz
JičínDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Jičín, Královehradecký kraj

Borec Faltejsek. Pátý triumf!

Borec Faltejsek. Pátý triumf!

14. 10. 2018 | Pardubice /FOTO/ - 128. Velká pardubická: Žokej Jan Faltejsek vyhrál legendární dostih v sedle sedmiletého hnědáka Tzigane Du Berlais.

Kolaps Jičína ve druhém poločase, bod zachraňoval Šulc

Kolaps Jičína ve druhém poločase, bod zachraňoval Šulc

13. 10. 2018 | Jičín /FOTO/ - Už ve třetím zápase v řadě nevyšel házenkářům Jičína druhý poločas. Tentokrát je to však stálo bod, když s Novým Veselím remizovali 23:23. Přitom ještě o polčase vedli o sedm branek 17:10.

Zkouška pro Jičín: přijede letos velmi silné Nové Veselí

Zkouška pro Jičín: přijede letos velmi silné Nové Veselí

13. 10. 2018 | Jičín - Překvapení soutěže. Tak by se dal charakterizovat tým Nového Veselí, který se v sobotu od 18 hodin představí na palubovce Ronalu Jičín.

Další změna ve FAČR! Vedoucím Sportovně-technického úseku je nově Jiří Kotrba

Další změna ve FAČR! Vedoucím Sportovně-technického úseku je nově Jiří Kotrba

12. 10. 2018 | Změny ve Fotbalové asociaci České republiky pokračují. Novým ředitelem Sportovně-technického úseku se stal Jiří Kotrba. Pod něj bude spadat mimo jiné projekt regionálních fotbalových akademií, úseky grassroots, TOP soutěží či talentované mládeže.

Výrazné vítězství mladých sokolů ve Svitavách

Výrazné vítězství mladých sokolů ve Svitavách

12. 10. 2018 | Nová Paka - Mladí basketbalisté v nadregionální basketbalové soutěži kadetů se nezalekli ve Svitavách tamních hráčů, jejichž muži hrají nejvyšší českou basketbalovou soutěž dospělých a bez větších problémů je v obou utkáních vysoko porazili, když v prvém zápase je obdařili dokonce stovkou. Zajistili si tak první místo v úvodní tabulce soutěže kadetů.

Mladší dorostenci po vyrovnaném průběhu zápasu nakonec na body nedosáhli

Mladší dorostenci po vyrovnaném průběhu zápasu nakonec na body nedosáhli

11. 10. 2018 | Jičín - Ani o tomto víkendu se jičínští mladší dorostenci bodů nedočkali, v nedělním odpoledni podlehli házenkářům z Velké Bystřice, když podali bojovnější výkon než v minulých zápasech. Většinu zápasu museli dotahovat náskok svého soupeře, který jim odskočil již na začátku a své vedení si po velkém boji udržel.

Cyklokrosová špička v Jičíně! Už o víkendu

Cyklokrosová špička v Jičíně! Už o víkendu

11. 10. 2018 | Jičín - Cyklokrosový Český pohár TOi TOi se jede již tuto sobotu. Pátý ročník DEK jičínských cyklokrosů letos povýšil na mezinárodní úroveň UCI C2.

Stolní tenis: Nová Paka v divizi padla, derby ovládly Hořice

Stolní tenis: Nová Paka v divizi padla, derby ovládly Hořice

10. 10. 2018 | Nová Paka - Výprask na zelených stolech vedoucích Stěžer utrpěli stolní tenisté Nové Paky. V aktuální tabulce klesli na šestou příčku. 

Jan Mrázek postavil trať světového poháru, Češi na ní uspěli!

Jan Mrázek postavil trať světového poháru, Češi na ní uspěli!

10. 10. 2018 | Jičín - Světová orienťácká běžecká špička se o víkendu sešla v České republice na finálovém kole Světového poháru. Ten se konal v Praze, na hradě Valdštejn u Turnova a v Mladé Boleslavi. Závodilo se v knock-out sprintu, sprintových štafetách, krátké trati a sprintu.

Judo: Venclů celkovým vítězem seriálu Českého poháru

Judo: Venclů celkovým vítězem seriálu Českého poháru

9. 10. 2018 | Teplice/Jičín - Ve sportovní hale Na Stínadlech v Teplicích se uskutečnil memoriál V. Prokeše. Pro kategorie žactva a dorostu to byla poslední možnost kvalifikovat se na Přebor ČR a získat tak potřebné body do Ranking Listu.

Zdroj: jicinsky.denik.cz | Další zprávy »
22:13:56 | 16.10.2018

Kam v neděli 23. září 2018 za sportem? Hurá na fotbal a na hokej

23. 9. 2018 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportova.

Kam v sobotu 8. září 2018 za sportem? Na dostihy, fotbal, atletiku

8. 9. 2018 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportova.

Kam v sobotu 11. srpna 2018 za sportem? Na fotbal nebo na atletiku

11. 8. 2018 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat.

Kam v neděli 29. dubna 2018 za sportem? Na fotbal či házenou

29. 4. 2018 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat.

Kam v sobotu 24. února 2017 za sportem? Třeba na ligový fotbal

24. 2. 2018 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že je těžké poradít, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat.

Zdroj: kralovehradeckenovinky.cz | Další zprávy »
22:13:57 | 16.10.2018

Středa 17.10.2018
Královehradecký kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2018 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.