JičínDnes.cz
JičínDnes.cz » Zpravodajství » Z regionu » KrálovéhradeckéNovinky - Z regionu

Z regionu

KrálovéhradeckéNovinky - Z regionu Zdroj: KrálovéhradeckéNovinky - Z regionu |

92 milionů korun na nové kotle bylo rozdáno za 21,5 vteřiny

26. 9. 2018 | 950 žádostí za 21,5 vteřiny – takový je výsledek poslední vlny kotlíkových dotací, o které mohli lidé žádat prostřednictvím dotačního portálu v Královéhradeckém kraji.

Závody horských kol změní dopravu v centru Hradce Králové

26. 9. 2018 | Tento pátek se v centru Hradce Králové pojede tradiční exhibice horských kol Gočárovy schody.

Novinka v Jičíně: Na dvou místech budou podzemní kontejnery

25. 9. 2018 | Křižovatka ulic Tyršova a Husova (nedaleko základní školy) a nábřeží Irmy Geisslové se změní.

Výtěžek Běhu proti rakovině pomůže pacientům FN Hradec Králové

25. 9. 2018 | Výtěžek z Kingspan Běhu proti rakovině, jehož 3.ročník se uskuteční v neděli 7.října současně s OlfinCar Hradeckým půlmaratonem a ČSOB Maratonem Hradec Králové, pomůže pacientům Kliniky onkologie a radioterapie Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Policisté pátrají po totožnosti muže, který odcizil kabelku

24. 9. 2018 | Královéhradečtí policisté od poloviny července řeší případ krádeže a neoprávněného opatření platebního prostředku. Muž je podezřelý ze dvou trestných činů.

Další desítky milionů půjdou do vodárenské infrastruktury

23. 9. 2018 | Státní fond životního prostředí podpoří propojení vodovodů na Hořicku zhruba 26 miliony a 41 milionů dá do infrastruktury na Kopidlensku.

Piletice a Rusek spojí s Hradcem Králové nová cyklostezka

22. 9. 2018 | Nová cyklostezka, která s Hradcem Králové propojí místní části Piletice a Rusek na severu města, by se mohla začít stavět ještě letos, nebo začátkem příštího roku. Na její první část do Piletic je již vydané stavební povolení a město bude nyní vybírat stavební firmu.

Sanitka a počítače pomohou Zakarpatské Ukrajině

21. 9. 2018 | Z Hradce Králové odjela sanitka plně naložená počítači. Vozidlo i s netypickým nákladem darovalo vedení Královéhradeckého kraje Ťačivskému rajónu v ukrajinské Zakarpatské oblasti.

Královehradečtí strážníci měli opět rušný víkend

20. 9. 2018 | Během uplynulého víkendu řešila královéhradecká městská policie téměř 300 událostí. Mimo běžné kontrolní a hlídkové činnosti, přijali strážníci i velké množství stížností.

Inspektoři ČIŽP zkontrolovali ski areály. Výrazně se polepšily

19. 9. 2018 | Inspektoři z České inspekce životního prostředí (ČIŽP) z oddělení ochrany vod provedli v uplynulé lyžařské sezoně 47 kontrolních šetření ve ski areálech.

V mapové aplikaci města je i interaktivní adresář sociálních služeb

18. 9. 2018 | Populární adresář sociálních a dalších souvisejících služeb, které město Hradec Králové dosud klientům poskytovalo pouze v tištěné a elektronické podobě brožury, je nyní součástí i mapové aplikace města.

Jičín se opět stal městem pohádky, kde si lidé pomáhali

17. 9. 2018 | Mezi pohádkovými postavami z Krkonoš a Podkrkonoší, řemeslnými dílnami a dalšími lákadly 28. ročníku tradičního festivalu Jičín, město pohádky nechyběla letos ani Oranžová kola Nadace ČEZ.

V Hradci Králové proběhla akce zaměřená na chodce a cyklisty

16. 9. 2018 | Ve čtvrtek ráno ráno v Hradci Králové v ulici V Lipkách proběhla preventivní akce s názvem "Bezpečně na stezce", která byla zaměřená na občany pohybující se na společné stezce pro chodce a cyklisty.

Jičín a Biograf Český ráj se zapojí do Týdne pěstounství

15. 9. 2018 | Město Jičín si váží všech občanů, kteří jsou ochotni zapojit se do pěstounské péče, proto se zúčastní Týdne pěstounství, celostátní akce, která má být poděkováním stávajícím pěstounům za jejich činnost a zároveň osvětou veřejnosti. Týden pěstounství začíná na Jičínsku pondělím 24. září.

Archeologové nalezli u Bona publica zbytky pravěkého osídlení

14. 9. 2018 | Během prázdnin začala další část celkové rekonstrukce historického schodiště Bono publico v centru Hradce Králové.

Cizinec nerespektoval ani rozhodnutí Nejvyššího správního soudu

13. 9. 2018 | Královéhradečtí policisté v těchto dnech sdělili podezření z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí 56letému cizinci, který měl v polovině června opustit naši republiku.

Nový podvodnický trik: Předložte nám Vaše SIPO!

12. 9. 2018 | „Předložte nám Vaše SIPO“, taková slova stále častěji slyší obyvatelé Hradce Králové od neznámé dvojice či trojice lidí, která zvoní na zvonky u jejich domů či bytů a požaduje předložení inkasní platby SIPO.

Fakultní nemocnice Hradec Králové nabídne možnost vyšetření plic

11. 9. 2018 | Fakultní nemocnice Hradec Králové se 13.září připojí k celostátnímu Dni otevřených dveří  v ambulancích pneumologů, kteří budou vyšetřovat zájemce s dechovými potížemi.

I Malá vodní elektrárna Hučák se zapojí do Dnů evropského dědictví

10. 9. 2018 | Od soboty 8.září až do následující neděle se i malá vodní elektrárna na řece Labi – Hučák zapojí do Dnů evropského dědictví.

S malým technickým průkazem MHD v Hradci Králové zdarma

9. 9. 2018 | Po krátké přestávce se v týdnu od 16. do 22. září vrací do Hradce Králové kampaň EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY, která se stejně jako v minulých letech ukáže veřejnosti, že automobily nejsou jediným dopravním prostředkem, který můžeme využívat k přepravě.Znáte Rodinu Odvedle? Přihlaste se a prožijte s ní nevšední zážitek

Již po patnácté organizuje Slovo 21, z. s., integrační projekt Rodina Odvedle, do něhož se od počátku zapojilo 1550 rodin. Jedná se o jedinečnou příležitost potkat zajímavé lidi, poznat jejich osudy a dozvědět se více o kultuře jiných národů. Zajímá ...

Dodávka sedla na svodidla

21.09.2018 | Krimi

V katastru části Libonice se včera stala dopravní nehoda dodávky, přičemž došlo ke zranění jedné osoby. Vozidlo zůstalo po nehodě zaklíněné ve svodidl ...

Prodejna Lidl v Hořicích projde modernizací

20.09.2018 | Z regionu

Prodejna Lidl v Hořicích bude od pondělí 24. září na tři týdny uzavřena. Důvodem je plánovaná modernizace interiéru prodejny. Nová bude i pekárna. Zák ...Středa 26.9.2018
Královehradecký kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2018 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.