InfoDnes.cz

Zpravodajství pro Jičín a Jičínsko - Vaše zprávy | Krimi

JičínDnes.cz
24.9. 2017 | Jaromír
 
JičínDnes.cz
Zpravodajství online - JičínDnes.cz

Tragická dopravní nehoda na Jičínsku

05.09.2017 | Krimi
Během nedělního odpoledne došlo v Milovicích na Jičínsku k tragické dopravní nehodě. Po čtvrté hodině se zde čelně střetly dva osobní automobily.
Ilustrační snímek | Foto: HZS Královéhradeckého kraje
Na místo byli přivoláni profesionální i dobrovolní hasiči ze stanice Hořice a dále jednotka podnikových hasičů Čepro, a.s. z Cerekvice nad Bystřicí. Po příjezdu na místo hasiči zjistili, že v každém vozidle cestovaly dvě osoby, vždy muž a žena.

Automobil, který přijel ve směru od Hradce Králové, zůstal po nárazu mimo vozovku, obě osoby z něj samovolně vystoupili a utrpěli spíše lehčí zranění. Hůře dopadli starší cestující z vozidla značky BMW, které zůstalo po nárazu na vozovce. Muž, který cestoval na pozici spolujezdce, sice z vozidla vystoupil, ale následně zkolaboval a hasiči proto neprodleně zahájili jeho resuscitaci, která následně v součinnosti s dalšími zasahujícími složkami pokračovala více než půl hodiny. I přes maximální snahu všech přítomných lékař bohužel následně musel u muže konstatovat smrt.

Další hasiči se intenzívně věnovali zraněné řidičce. Nasadili ji krční límec a poskytli předlékařskou pomoc. Všechny zraněné osoby nakonec skončily v péči zdravotnické záchranné služby.

Hasiči provedli u havarovaných vozidel protipožární opatření a odstraňovali následky nehody až do pozdního odpoledne. Silnice byla v místě uzavřena více než tři hodiny.


« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Krajská cena sociálních služeb zná své vítěze
Lidl spustil e-shop pro všechny
DEN ARCHITEKTURY zve příští víkend na 210 akcí v 67 místech po celé republice
Dilema, kam na střední? Veletrh pomůže
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.