InfoDnes.cz

Zpravodajství pro Jičín a Jičínsko - Vaše zprávy | Krimi

JičínDnes.cz
Sobota 25.11. 2017 | Kateřina
 
JičínDnes.cz
Zpravodajství online - JičínDnes.cz

Žena při houbaření zabloudila

29.08.2017 | Krimi
V pondělí před třináctou hodinou se na tísňovou linku 158 obrátil muž, který ohlásil pohřešování své třiasedmdesátileté manželky. Žena šla společně se svým mužem na houby do lesa za obec Chloumky na Jičínsku.
Ilustrační snímek | Foto: pixabay.com
Zde se oba posléze rozdělili a každý si šel svojí cestou. Ještě před tím se však dohodli, že se na stejném místě setkají před polednem. Když žena na místo ve stanovenou dobu nedorazila, čekal muž ještě zhruba jednu hodinu. Poté začal mít obavy o zdravotní stav své manželky, která se léčí se srdcem.

Krátce po oznámení se na místo sjely tři policejní hlídky, které začaly neprodleně propátrávat široké okolí. Zhruba po jedné hodině od začátku pátrání policisté zjistili od lesních dělníků informace, že žena podobající se popisu pohřešované osoby se pohybovala v prostoru nad obcí Šárovcova Lhota. Dělníci ženě ukázali správnou cestu a nasměrovali jí zpět na obec Chloumky. Na tuto informaci neprodleně zareagovali pátrající policisté, kdy na jedné z lesních křižovatek pohřešovanou ženu ještě před tím, než byl do akce nasazen policejní vrtulník a další policejní síly zhruba po hodině a půl nalezli.

Žena byla po vypátrání v dobré psychické i zdravotní kondici. V tomto případě pátrání po pohřešované ženě i díky práci policistů dopadlo úspěšně.

« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Lékaři jičínské nemocnice slouží i jako záchranáři
Turistická centra v obou krajích spolupracují
Nejlepším kempem roku 2017 se stal Autocamp Sedmihorky
Tři zranění si vyžádala dopravní nehoda u Dřevěnice
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.